Związek Pracodawców Polska Miedź oraz partner merytoryczny CosmoEye zapraszają na webinar: Jak sztuczna inteligencja rozwiązuje problemy biznesu. W ramach Akademii Rozwoju Przemysłu 4.0
5 czerwca 2023 roku, g. 10:00-11:30. Webinar na platformie ZOOM - Udział jest BEZPŁATNY.
Wystarczy się zarejestrować, aby otrzymać dostęp do udziału w wydarzeniu.
Rejestracja na spotkanie: https://forms.gle/SsvzgSXtsgS9oyd37
Osoby zarejestrowane otrzymają link do spotkania w dniu 2.06.2023 r.
Serdecznie zapraszamy!
Dla kogo:
• Menedżerowie i kadry zarządzające (CEO, COO, CTO);
• Dyrektorzy IT, Dyrektorzy ds. produkcji, Dyrektorzy finansowi;
• Menedżerowie działów rozwoju i innowacji, planowania i zarządzania procesami;
• Szefowie i pracownicy działów utrzymania ruchu;
• Menedżerowie i specjaliści odpowiedzialni za realizację procesów biznesowych w firmach;
• Menedżerowie projektu
• Liderzy zmian, Innowatorzy, Eksperci technologiczni.
Nie ulega wątpliwości, że przyszłość i rozwój technologii będzie podążać w stronę AI w najszerszym możliwym zakresie. Jest to nieuniknione, a zastosowania uczenia maszynowego rosną niemal wykładniczo w bardzo różnych dziedzinach.
CosmoEye to polski system wykorzystujący sztuczną inteligencję, którego działanie w najszerszym wymiarze sprowadza się do usprawnienia i optymalizacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności oraz do poprawy bezpieczeństwa pracy. CosmoEye – dzięki algorytmom AI – w bardzo szybkim czasie przetwarza obraz z kamer wideo. System dostarcza przedsiębiorstwom korzystającym z monitoringu wizyjnego rozwiązania, które pozwalają odnaleźć, rozpoznać i sklasyfikować wydarzenia na ekranie oraz podjąć odpowiednie działania mające na celu rozwiązanie typowych problemów, z jakimi zmagają się firmy.
Korzyści z wdrożenia to:
• Zwiększenie wydajności pracy dzięki identyfikacji i dokumentacji wizualnej bezczynności pracowników;
• Sprawniejsze zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie dzięki identyfikacji czynności wykonywanych przez pracowników, które można zoptymalizować;
• Wyeliminowanie nadużyć oraz zachowania niezgodnego z normą dzięki stałemu monitoringowi, który wykrywa nieprawidłowości;
• Utrzymanie standardów BHP i HACCAP;
• Zmniejszenie liczby wypadków przy pracy;
• Opracowywanie przejrzystych raportów dotyczących pracy oraz analiz procesów biznesowych dzięki pełnej dokumentacji wizualne.
CosmoEye działa w czasie rzeczywistym. Dzięki aplikacji mobilnej można mieć pełną kontrolę nad przedsiębiorstwem przy użyciu telefonu. Mobilne alerty bezpieczeństwa powiadamiają managerów, a ci mogą natychmiast reagować na każdy incydent pojawiający się w firmie.
CosmoEye identyfikuje jednak nie tylko zdarzenia negatywne. Dzięki modułowi sztucznej inteligencji potrafi wyszukiwać określone wzorce zachowań – zarówno pozytywnych, jak i negatywnych – i informować o nich wysyłając powiadomienia w czasie rzeczywistym. System zauważy więc zarówno pracę przewyższającą normę, jak i przestrzeganie czasu przerwy. Teraz już tylko od kadry zarządzającej zależy, czy wykorzysta te informacje do nagrodzenia pracowników, a tym samym motywowania ich do lepszej pracy.
Główne tematy:
• Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe kluczem do optymalizacji pracy;
• CosmoEye – jedno narzędzie – wiele rozwiązań;
• Poprawa wydajności produkcji oraz efektywności usług;
• Budowanie i rozwój kompetencji cyfrowych w przedsiębiorstwach, organizacjach, instytucjach;
• Gospodarka 4.0, przemysł przyszłości, innowacje: korzyści, potencjał i wyzwania.
Jak dzięki automatyzacji i cyfryzacji przyspieszyć rozwój firmy i zwiększyć jej konkurencyjność? Jak systemy AI podnoszą poziom bezpieczeństwa na halach magazynowych? Jak sztuczna inteligencja rozwiązuje problemy biznesu? Jak CosmoEye usprawnia zarządzanie produkcją? Jak sprawić, by innowacje przynosiły oszczędności?
Tego dowiecie się podczas spotkania.
Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 2 czerwca 2023 r. Rejestracja zostanie zamknięta o 12:00.
Szczegółowy program oraz informacje na temat Prelegentów znajdziecie pod linkiem
https://pracodawcy.pl/cosmoeye-sztuczna-inteligencja/
Masz pytanie? Napisz do nas: szkop@pracodawcy.pl
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy przy współpracy z Dolnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego zapraszają na webinarium "Dotacje na usługi rozwojowe, kursy, szkolenia, podnoszenie kwalifikacji przez dolnośląskie firmy". Spotkanie informacyjne on-line dotyczy możliwości uzyskania wsparcia finansowego na usługi rozwojowe m.in. kursy, szkolenia, nabywanie, potwierdzenie kwalifikacji przez dolnośląskie firmy.
Jak się zapisać: Aby wziąć udział w webinarium, należy zgłosić swoje uczestnictwo na adres: Aleksandra.Kukula@dolnyslask.pl Po zgłoszeniu się otrzymacie Państwo indywidualny link do spotkania. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w webinarium jest bezpłatny. W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt z organizatorem.
Do udziału zapraszamy: dolnośląskich przedsiębiorców, zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na rozwój firmy.
Spotkanie odbędzie się: 22.10.2024 (wtorek), w godzinach 10.00-11.20 poprzez platformę on-line Zoom.
Samorząd Województwa Dolnośląskiego rozpoczął nabór do nowo powołanej Grupy Roboczej ds. Inteligentnych Specjalizacji. Jest to najważniejsze forum współpracy samorządu Dolnego Śląska z firmami, sektorem nauki i badań, instytucjami otoczenia biznesu i innymi uczestnikami dolnośląskiego systemu innowacji zaprogramowane w Dolnośląskiej Strategii Innowacji 2030, a zarazem istotny element procesu przedsiębiorczego odkrywania.
Celem prac grupy jest stała identyfikacja i monitoring wskazanych obszarów rozwojowych w regionie, określanych jako inteligentne specjalizacje, określanie kierunków rozwoju oraz najbardziej perspektywicznych nisz, w które powinny być inwestowane środki przeznaczone na wzrost innowacyjności. Celem jest również zapewnienie stałej kooperacji pomiędzy stroną samorządową a uczestnikami dolnośląskiego systemu innowacji. Współpraca ta z jednej strony pomaga dostosować politykę innowacyjną Dolnego Śląska do potrzeb przedsiębiorstw, uczelni, sektora badawczo-rozwojowego, otoczenia biznesu i użytkowników innowacji, oraz co najważniejsze, jest także dla uczestników miejscem animowania współpracy i inicjowania wspólnych projektów i przedsięwzięć. Samorząd zakłada możliwość organizowania zespołów zadaniowych/tematycznych w ramach Grupy Roboczej ds. Inteligentnych Specjalizacji, ukierunkowanych na animację przedsięwzięć w obszarze konkretnej specjalizacji.
Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w wyjątkowym wydarzeniu szkoleniowo-matchmakingowym „Nauka dla Biznesu”, które odbędzie się 18 września 2024 roku (spotkania matchmakingowe na żywo i online w dniach 19-20 września). Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny.
Spotkanie stanowi doskonałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami świata nauki, biznesu oraz instytucjami otoczenia biznesu.
Dla uczestników wydarzenia „Nauka dla Biznesu” przewidzieliśmy zniżkę na udział w równolegle odbywającej się konferencji PORT for Health 2024.
Szybkozłączki kablowe to praktyczne i łatwe w użyciu narzędzia, dzięki którym szybko i pewnie wykonamy połączenie przewodów elektrycznych, w dodatku bez konieczności używania narzędzi zaciskowych. Elementy te działają na zasadzie sprężynowej, co oznacza, że wystarczy włożyć przewody do specjalnych otworów w szybkozłączce, a sprężyna wewnątrz utrzyma je w miejscu.
Szybkozłączki kablowe są cenione ze względu na swoją prostotę użycia i skrócenie czasu potrzebnego do wykonania połączeń elektrycznych.
Obsługa prawna spółek jest jednym z ważniejszych obszarów działalności dla wielu kancelarii prawnych i radców prawnych. Współcześnie, w dynamicznym środowisku biznesowym, właściwa i kompleksowa obsługa prawna jest niezbędna dla zapewnienia stabilności i sukcesu przedsiębiorstw.
Obsługa prawna spółek obejmuje szeroki zakres działań, mających na celu zapewnienie zgodności z obowiązującymi przepisami prawa oraz ochronę interesów spółki i jej właścicieli.